Порядок і умови використання

Умови використання веб-сайту BFB.UA.

Ласкаво просимо на сайт "Best Friends of Barista". Користування Сайтом можливо тільки на викладених далі умовах використання.
Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо Ви не згодні з його умовами, припиніть використання Сайту. Використання Сайту означає, що Ви згодні з умовами використання (далі УІ).

Використання сайту

Сайт "Best Friends of Barista" (далі «bfb.ua») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») виключно для особистого некомерційного використання, і тільки в тому випадку, якщо ви зобов'язуєтеся зберігати всю інформацію про авторське право і інші відомості про право власності, які містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Для будь-яких інших громадських і комерційних цілей забороняється змінювати матеріали цього Сайту, поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.


Відмова від відповідальності

Вся інформація, матеріали і послуги цього сайту надаються в початковому вигляді, «як є», без гарантій повноти або своєчасності програм і послуг, що надаються на цьому Сайті, і без інших явно виражених або припущених гарантій. Доступ до Сайту, а також використання його Вмісту здійснюються виключно на ваш розсуд і на ваш ризик. bfb.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. Також bfb.ua не несе відповідальності за зміну, редагування або видалення будь-якої інформації, доданої вами на Сайт або інші пов'язані з ним проекти. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті bfb.ua Ми не зобов'язані оновлювати їх. bfb.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.


Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надавати правдиву, точну і повну інформацію про себе в реєстраційному бланку і підтримувати цю інформацію в актуальному стані. Якщо ця інформація зміниться, Користувач зобов'язується змінити її якомога швидше. Адміністрація Сайту не перевіряє достовірність персональної інформації В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.


Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете особисту відповідальність за те, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення bfb.ua може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. bfb.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену Користувачами Сайту.


Використання персональних даних

При використанні Користувачем Сайту здійснюється збір і обробка даних Користувача, а саме:
- Даних, що надаються Користувачем як при заповненні реєстраційних форм, так і в процесі користування сайтом;
- Файли cookie;
- Ір-адреси.
Ми збираємо тільки ті персональні дані (наприклад, Ваше ім'я і прізвище, логін і пароль доступу, адреса електронної пошти, номер контактного телефону, дата народження, стать. І т.д.), які свідомо і добровільно надані суб'єктом персональних даних з метою використання сайту.
При відвідуванні Сайту фіксуються всі входи до системи. Ми не збираємо будь-яку інформацію, до збору якої законодавством встановлено певні вимоги
(Згідно статті 7 Закону України «Про захист персональних даних»).
Ми також використовуємо куки і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

Меню

Поділитись

QR-код

Налаштування

Створіть обліковий запис, щоб зберегти улюблені товари.

Ввійти

Створіть обліковий запис щоб використовувати список бажань.

Ввійти