Про нас

Якість без компромісів

Зробити неможливе - не така велика проблема, якщо знаешь, с чого почати… - Макс Фрай

В осени 2004 року, після довгих та складних переговорів, між компаніями La Marzocco і Golden Bar був укладений дилерський контракт, що поклав початок поставкам кавоварок La Marzocco в Україні. На той момент слова "La Marzocco" і "бариста" були фактично невідомі навіть рестораторам, не кажучи вже про людей, що не мають відношення до ресторанного бізнесу...

В успіх La Marzocco в Україні не вірив ніхто. Навіть сама компанія La Marzocco вважала ринок млявим і не готовим до такого устаткування. Але, на щастя для всіх українських бариста і цінителів кави, команда компанії Golden Bar свято вірила в успіх свого починання. Крок за кроком, рік за роком ми розвивалися. Було важко, але процес йшов і все більша кількість обладнання La Marzocco радувало любителів кави по всій Україні.

Сьогодні компанія BFB, будучи структурним підрозділом Golden Bar Group, продовжує розвивати ринок товарів для баріста, і пропонує не тільки кавомашини La Marzocco, але й інші, не менш прекрасні, товари та аксесуари, основне завдання яких - допомогти бариста в його нелегкій, але такої прекрасної роботі!

сервіс

Чому обирають нас?

Є питання?

Зв'яжіться з нами!

There was a problem validating the form please check!
The connection to the server timed out!
Сообщение отправлено!!